Ліга Чемпіонів: “Лейпциг” сенсаційно пробився до півфіналу

“Атлетико” пропустив вирішальний м’яч на останніх секундах зустрічі.

Як повідомляє sport.ua, німецький «РБ Лейпциг» став другим півфіналістом Ліги чемпіонів, обігравши в 1/4 фіналі турніру мадридський «Атлетіко» з рахунком 2: 1. Перший тайм матчу в Лісабоні пройшов з невеликою перевагою німецької команди.

Основні події матчу розгорнулися після перерви. На 49-й хвилині затяжна атака «Лейпцига» завершилася прострілом Забітцера, після чого Ольмо головою відправив м’яч у дальній від Облака кут. Однак, іспанцям вдалося скористатися чи не єдиною помилкою суперника в обороні, після чого Клостерману довелося збивати Феліша. Сам постраждалий чітко реалізував пенальті і зрівняв рахунок.

Здавалося, що справа йде до додаткового часу, проте на 88-й хвилині у іспанців провалилася опорна зона, Анхеліньо з лівого флангу віддав передачу до лінії штрафної, звідки Адамс безперешкодно разстріляв ворота «Атлетіко», вивівши свою команду в півфінал турніру, де їй 18 -го серпня належить зіграти з «ПСЖ».