Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

В наданні електронних довірчих послуг юридичним особам будуть обмеження, – ДПС Полтавщини

У зв’язку з проведенням робіт щодо технічного обслуговування Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) у період з 07 по 16 серпня 2020 року ЄДР працювати не буде.

Щодо обмеження в наданні електронних довірчих послуг юридичним особам в період з 07 по 16 серпня 2020 року розповіли у Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

“Відповідно до п. 5.1 Регламенту кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС, для перевірки інформації, наданої заявником, у тому числі відомостей про керівника юридичної особи, його повноважень на представництво юридичної особи та право вчиняти дії від ії імені без довіреності, адміністратор реєстрації використовує дані Єдиного. державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”, – йдеться у повідомленні.

У зв’язку з цим, пропонуємо юридичним особам завчасно подбати про отримання послуг ЕДП.

Також рекомендуємо в зазначений період скористатись онлайн, сервісом, «Повторне (дистанційне) формування сертифікатів за електронним запитом» на офіційному інформаційному ресурсі кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг, у разі наявності чинних сертифікатів, незмінних реєстраційних даних та особистого ключа, доступного лише користувачу та який не є скомпрометованим.

фото ілюстраційне

поширити новину: