Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві відкрили меморіальну дошку загиблому військовому Максиму Хітайлову

Меморіальну дошку встановили на фасаді центрального корпусу Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”, де свого часу навчався загиблий.

У заході взяли участь рідні та друзі військового, а також однокурсники, бойові побратими та представники обласного військового комісаріату.

“Коли із життя йдуть зовсім молоді, то говорити важче вдвічі. Усі ми пам’ятаємо Максима як доброго, щирого, працьовитого студента, який гарно навчався, а головне — був відданим патріотом рідної країни. Він виконав свій обов’язок перед Батьківщиною”, – зазначив у своєму виступі ректор Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” Володимир Онищенко.

Максим Хітайлов народився 7 жовтня 1997 року у селі Велика Знам’янка Кам’янко-Дніпровського району Запорізької області. Виріс і проживав у селі Вирішальне Лохвицького району Полтавської області. У 2017 році Максим Хітайлов закінчив Миргородський художньо-промисловий коледж імені М. В. Гоголя Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” і вступив до вищого навчального закладу. Навчався за державним замовленням за спеціальністю “Будівництво та цивільна інженерія” (група 301 БТп).

Читайте також: Матері загиблого воїна Максима Хітайлова вручили нагороду сина

Минулого року вирішив служити у лавах Збройних Сил України. Був прийнятий на військову службу за контрактом у квітні 2019 року на посаду гранатометника. Службу проходив у 72-й окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців.

Загинув 18 лютого 2020 року під час нападу бойовиків на спостережний пункт поблизу Хутора Вільного.

Президент України Володимир Зеленський Указом №93/2020 “Про відзначення державними нагородами України” від 18 березня нагородив Максима Хітайлова орденом “За мужність” ІІІ ступеня посмертно.

поширити новину: