Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві продовжують перевіряти заявлений на конкурс громадський транспорт

Перевірку проводять на дорозі навпроти будівлі міської ради. За словами заступника начальника відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку Сергія Шпака, уже перевірили 72 одиниці транспорту.

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Представники відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку виконавчого комітету Полтавської міської ради разом з фахівцями КП «Центральна диспетчерська служба міських пасажирських перевезень», Національної поліції, регіонального сервісного центру, Укртрансбезпеки та громадськості перевіряють наявність відповідних документів у водія (посвідчення, страховка тощо), стан технічного оснащення транспортного засобу, його зовнішній вигляд, засоби безпеки та терміни їх придатності.

Читайте також: У Полтаві триває перевірка автотранспорту, заявленого на конкурс перевізників

Дана Представники комісії принагідно проводять бесіди з водіями та власниками автотранспорту щодо дотримання карантинних вимог та використання засобів дезінфекції.

Перевірка автотранспорту  триватиме до 19 серпня. Конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування відбудеться 27 серпня.

Фото: Полтавська міськрада

поширити новину: