Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві триває перевірка автотранспорту, заявленого на конкурс перевізників

У Полтаві продовжують ретельно перевіряти транспортні засоби, що були заявлені на конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування.

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Члени конкурсної комісії, до складу якої входять представники відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку виконавчого комітету Полтавської міської ради, Комунального підприємства «Центральна диспетчерська служба міських пасажирських перевезень», Національної поліції, регіонального сервісного центру, Укртрансбезпеки, громадськості, уважно оглядають транспортні засоби та звертають увагу навіть на найменші дрібниці.

Зокрема, їх цікавить наявність відповідних документів у водія (посвідчення, страховка та ін.), стан технічного оснащення транспортного засобу, його зовнішній вигляд, засоби безпеки та терміни їх придатності.

Читайте також: У Полтаві перевіряють транспорт, заявлений на конкурс перевізників

Комісія вже перевірила транспорті засоби таких перевізників: ПП «Норд-Ост», ТОВ «Кіотранс», ТОВ «Євробус Полтава», ФОП Шевчук Ю.П., ФОП Лозбін С.М. Наразі ж транспорт ТОВ «БАС-Експрес» перевірили частково.

Триватиме перевірка до 19 серпня. Конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування відбудеться 27 серпня.

Фото: Полтавська міська рада   

поширити новину: