Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві курсанти військової кафедри політехніки склали присягу

Курсанти військової кафедри Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” пройшли повний курс підготовки за програмою офіцерів запасу на базі 179-го об’єднаного навчально-тренувального центру військ зв’язку Збройних сил України.

4 серпня майбутні військові склали присягу на вірність українському народу.

“Для кожного навчального закладу така подія є визначальною. Я чудово пам’ятаю, як 20 років тому стояв так само та приймав присягу. Хочеться, щоб ви, курсанти, зрозуміли, що присяга — це не текст чи слова, а справжнє слово честі. Це принципи, якими потрібно слідувати при прийнятті рішень у своєму житті. На сході України йде війна. Ви свідомо обрали навчання на військовій кафедрі. Ваш вчинок дуже мужній. І я впевнений, що у разі необхідності ви зможете відстояти свободу та незалежність нашої країни”, – зазначив у своєму виступі голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Як розповіли в університеті, курсанти успішно пройшли навчальний збір – склали головний іспит, пройшли завершальний етап перевірки знань та закріпили практичні навички і вміння, які отримали під час вивчення військових дисциплін.

Читайте також: Військові звання ЗСУ привели до стандартів НАТО

Навчання завершується урочистим ритуалом майбутніх офіцерів запасу, які протягом двох років вдало поєднували засвоєння освітньої програми з оволодінням військовою справою.

“Сьогоднішня подія — це зважений крок у нове життя. Клятва на вірність батьківщині споконвічно була для кожного воїна тими непорушними словами, ціна яких більша за життя”, – розповів ректор Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” Володимир Онищенко.

Урочистості завершилися маршем курсантів.

Фото та відео — ОКІА “Новини Полтавщини”.

поширити новину: