Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах ремонтують школу і дитсадок

4 серпня міський голова Олександр Грицаєнко провів робочі наради у ДНЗ №17 та ЗШ №3, де тривають ремонтні роботи.

Про це повідомили у Лубенській міській раді.

Так, у ДНЗ №17 за кошти міського бюджету  виготовлено проект і вже майже завершуються роботи з встановлення нової огорожі. 

У ЗШ №3 завершують капітальний ремонт спортивного залу та частини підвальних приміщень (зокрема системи вентиляції). З міського бюджету профінансовано майже 1 млн 200 тис грн. 

“Іншим надзвичайно важливим моментом є реалізація проекту з реконструкції  системи теплопостачання, будівництво ІТП та газопроводу. Це дасть змогу школі відключитися від центрального опалення і завдяки власній теплогазогенераторній використовувати для опалення природний газ”, – йдеться у повідомленні.

У рамках реалізації проекту буде виконана реконструкція будівлі школи з її термомодернізацією. Роботи виконуватиме підрядна організація ТОВ «Лубнижитлобуд 2010».

Зокрема буде повністю замінена покрівля, утеплене горище, фасад будівлі, замінено вікна, зроблено систему водовідведення та проведено благоустрій території, облаштування протипожежної сигналізації та системи оповіщення. Кошти на реалізацію цього проекту будуть надходити у співфінансуванні з міського бюджету та з Державного фонду регіонального розвитку. Адже цей проект став переможцем їх конкурсу. Всього планується виконати ці роботи за 6,5 млн грн. Звичайно, до початку навчального року все зробити не вдасться, проте, підрядники обіцяють завершити роботи за 2-3 місяці. 

Фото: Лубенська міськрада

поширити новину: