Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Танцювальний колектив з Полтавщини став переможцем міжнародного конкурсу

Танцювальна група Українського народного хору «Калини» Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка стала переможцем VІІ-го Міжнародного конкурсу-фестивалю «Берегиня». Танцівники вибороли Диплом ІІ ступеня.

Про це повідомили у полтавському виші.

З 25 по 29 червня у місті Жалець відбувся дистанційний Міжнародний конкурс–фестиваль «Берегиня». Захід організований спілкою Українців в Словенії «Берегиня» за сприяння Посольства України в Словенії  і Товариства зв’язків з українцями за межами України «Україна-Світ».

До участі у фестивалі були запрошені хореографічні, вокальні, інструментальні, театральні колективи, майстри, художники, солісти, що працюють у різних жанрах мистецтва, з усіх областей України, а також із-за меж України, мистецькі колективи української діаспори.

Фестиваль відбувся з метою підтримки, розвитку, популяризації, збереження, пропаганди, відродження народних промислів та ознайомлення із самобутніми культурно-історичними традиціями, духовною та матеріальною культурою.

Також організатори конкурсу відзначили художнього керівника Українського народного хору «Калина» Григорія Левченка за збереження культури регіонів, творчі здобутки, збереження та відданість обраній справі, злагоджену співпрацю, спрямовану на розвиток талановитих дітей та обдарованої молоді.

Фото: ПНПУ

поширити новину: