Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство 

“Океан Ельзи” після тривалої перерви презентував нову пісню і кліп

Український гурт “Океан Ельзи” презентував новий сингл “Коли ми станем собою”, який увійде в майбутній альбом.

Зважаючи на особливий 2020-й рік, партію електрогітари до пісні гітарист записував дистанційно, зі Сполучених Штатів, розповідають у гурті.

“2020-й рік вніс свої особливості й до роботи над записом, зокрема цієї пісні. Річ у тому, що гітарну партію для неї записував клавішник групи Мілош Єліч, оскільки гітарист ОЕ Владімір Опсеніца іще на початку епідеміологічних обмежень навесні застряг у Сполучених Штатах і працював з командою дистанційно. Саме так, перебуваючи на онлайн зв’язку з музикантами в Києві, він записав партію електрогітари на студії в Нью-Йорку”, – йдеться на facebook-сторінці “Океан Ельзи”.

Разом з синглом презентували і кліп на нього.

“Життя змінюється і в цьому ритмі і тривозі ми все більше ховаємось у своїх маленьких бульбашках, проживаючи дні в акваріумах самотності, забуваючи про те, хто ми є насправді. Мені дуже хотілося передати цю атмосферу і дозволити їй змінитися в кадрі. Дати можливість героям вийти за межі скляної стіни і відчути радість спілкування, віднайти себе справжніх”, – повідомила режисер Анна Бурячкова.

поширити новину: