Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині у 2019 році в середньому на одного учня витратили 25 тисяч гривень

Минулого року на Полтавщині видатки на одного учні в середньому становили 25,1 тисяча гривень.

Такі дані подає Мінфін в оновленому дашборді.

У 2019 році у Полтавській області налічувалось 559 шкіл, 129 тисяч 559 учнів, 14 тисяч 793 вчителі. Середня кількість учнів на одного вчителя становила 8,8. Середні видатки на одного учня минулого року в регіоні склали 25 тисяч 106 гривень (з урахуванням дітей, які здобувають дошкільну освіту в НВК).

Середні витрати на учня значно вищі в сільській місцевості, ніж у містах. Так, на Полтавщині у містах – 18,9 тисяч гривень, у селах – 39 тисяч гривень.

У 2019 році найбільші середні видатки на одного учня були в Луганській області – 27 181 гривень; найменші – в Одеській області – 20 329 гривень.

У дашборді можна детально ознайомитися та проаналізувати дані по країні в цілому, по кожній області, районі, ОТГ, школі: кількість учнів та середні видатки на одного учня, середню наповнюваність класів, кількість учнів, яка припадає на одного вчителя, кадрове забезпечення ЗЗСО (кількість непедагогічного персоналу, кількість педагогічних працівників пенсійного віку). Новим у цьому аналізі є розміщення даних ЗНО 2019 року, що надає можливість дотично оцінити ефективність витрачання коштів на загальну середню освіту, повідомляє Служба освітнього омбудсмена.

 

 

 

 

ФОТО: Нова українська школа

Перейти до вмісту