Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Лубенщині відновлюють роботу дитсадки

У Лубенському районі комісія перевірила готовність закладів дошкільної освіти «Берізка», що у  с. Березоточа та «Дзвіночок», що у  с. Вовчик, до виконання протиепідемічних заходів.

Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

За результатами перевірок суттєвих порушень щодо дотримання протиепідемічних заходів не зафіксували. Керівнику закладу надали рекомендації щодо правил приготування та використання дезінфікуючих засобів,  придбання  дезінфікуючих  засобів, які зареєстровані у Державному реєстрі та дозволені для використання у дошкільних дитячих закладах, тощо.

“Готується до відкриття ще ряд ДНЗ”, – розповіли фахівці ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Також буде передбачено «адаптивне харчування», щоб мінімізувати кількість дітей, які їдять одночасно або одночасно перебувають за одним столом.

Дитячі садки повинні будуть забезпечити постійну наявність рідкого мила, антисептиків і паперових рушників у санвузлах; дезінфекцію поверхонь і вологе прибирання кожні дві години; регулярне провітрювання приміщень; централізований збір засобів індивідуального захисту і паперових серветок в різні контейнери з кришками і одноразовими пакетами.

Система Orphus