Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На дорозі Суми-Полтава відремонтували міст через Ворсклу, який сполучає три області

У селі Климентове Сумської області завершили реконструкцію мостового переходу на дорозі Н-12 Суми – Полтава.

Про це повідомляє Укравтодор на своїй сторінці у Facebook.

“Міст сполучає Сумську, Полтавську та Харківську області, та є одним з об’єктів, що дійсно “зшивають країну”. Реконструкція мостового переходу розпочали у 2017 році – за два роки профінансували на 30%. За каденцію Володимира Зеленського фінансування робіт склало 70%, що дозволило завершити роботи у повному обсязі в 2020 році”, – підкреслив голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Міст побудували у 1962 році. Раніше його ремонтували винятково в рамках експлуатаційного утримання. До реконструкції мостове полотно було повністю непрацездатним, а залізобетонна прогонова будова, металева ферма та опорні частини – лише обмежено працездатні.

Руйнація мосту в селі Климентове спричинила б необхідність об’їзду по дорогах місцевого значення, які на сьогодні втратили несучу спроможність, збільшення транспортного навантаження на них призведе до їх повної руйнації.

“Сумська область – серед кількох областей, де я ще не встиг побувати за час роботи в Укравтодорі. На пам’яті Служби автомобільних доріг очільники Укравтодору не приїжджали в область щонайменше 15 років. Що ж, виправляємося”, – коментує Олександр Кубраков.

В цьому році – Сумська область – у числі областей-лідерів за кількістю кілометрів, які плануємо відремонтувати –187,6 км. Середній показник виконання планів на об’єктах – 70-80%.

Ключовий об’єкт Великого будівництва у Сумській області – дорога Н-07, яка з’єднає Суми з Києвом. У 2020 році відремонтують 75 км дороги.

За останні 10 років сумарно в області відремонтували 149,6 км доріг, на 40 км менше ніж буде відновлено в рамках Програми Президента “Велике будівництво”.

поширити новину: