Ви тут:
Суспільство 

Google може припинити підтримку своїх сервісів у телефонах Huawei

Протягом більше одного року Huawei та її партнери в США отримували тимчасову ліцензію, яка дозволяла їм співпрацювати і підтримувати торговельні відносини.

Як повідомляє ITC.ua, ця ліцензія продовжувалася кілька разів, але з 14 серпня термін її дії закінчився, вона не отримала чергового продовження, і тепер багато старих мобільні пристрої китайської компанії залишилися в підвішеному стані.

Будь-які смартфони, випущені до 16 травня 2019 року, як і раніше можуть отримувати оновлення безпеки від Google і загальнодоступні оновлення додатків Google, але є одна проблема. Якщо з якої-небудь причини Huawei порушить сумісність з додатками Google під час оновлення свого ПЗ, Google не зможе співпрацювати з китайською компанією з метою вирішення цієї проблеми.

Читайте також: Huawei незабаром представить власну операційну систему для смартфонів

Також існує ймовірність іншої проблеми. Швидше за все, Huawei не зможе поширювати програми Google з майбутніми оновленнями прошивки навіть для пристроїв, випущених до 16 травня 2019 року. Справа в тому, що Google має сертифікувати кожне оновлення, яке випускає Huawei. А через торгові обмеження і відсутність ліцензії Google не зможе цього зробити. Таким чином, існує ймовірність, що старі пристрої китайської компанії залишаться без підтримки Google.

поширити новину: