Ви тут:
Суспільство 

Huawei незабаром представить власну операційну систему для смартфонів

Huawei Mobile Services динамічно розвивається, AppGallery – третій найбільший магазин додатків після App Store і Google Play.

Як повідомляє Іxbt, у Мережі з’явилися нові чутки про смартфони Huawei під управлінням операційної системи HarmonyOS. Причому цього разу швидкий їх випуск підтверджують джерела з ланцюга поставок комплектуючих, а вони, як правило, добре поінформовані.

Huawei не наважувалася на випуск смартфонів з HarmonyOS через незрілості програмної інфраструктури та малої кількості розробників. Проте, за останній рік екосистема отримала динамічний поштовх у розвитку, ядро ​​Huawei Mobiles Services пережило вже кілька важливих оновлень, кількість розробників збільшилася. Але найголовніше – санкції у відношенні китайської компанії ніхто скасовувати не збирається. Розуміючи це, а також спостерігаючи потужну динаміку розвитку HMS, компанія зважилася на випуск смартфонів з HarmonyOS.

Читайте також: Huawei готує «дешевий» гнучкий смартфон

Поки ніякі терміни не називаються, але не виключено, що перший такий телефон з’явиться вже в наступному році. Очікувалося, що HarmonyOS може дебютувати вже в Mate 40 у вересні, але це сумнівний і ризиковий крок. Швидше за все власна ОС Huawei дебютує на бюджетній моделі.

поширити новину: