Ви тут:
Суспільство 

“Формула-1”: Mercedes через рік може залишити перегони

Mercedes підпише новий контракт із Формулою 1, проте з можливістю виходу через рік.

Як повідомляє f1-ukraine, Mercedes залишиться у Формулі 1 принаймні до кінця 2021 року. Про це повідомило видання F1-Insider.com із посиланням на надійне джерело. Компанія має незабаром підписати нову Угоду Згоди (Concorde Agreement) на період із 2021 року.

Однак у Штутгарті все ж поки не визначились з майбутнім команди з Бреклі у довгостроковій перспективі. Тому Mercedes планує підписати Угоду з можливістю розриву контракту наприкінці 2021 року без сплати штрафів.

Зазвичай команди гарантують свою присутність у Ф1 на п’ять років й вразі розриву контракту, виходу з чемпіонату або продажі колективу мають сплатити серйозні «відступні».

Читайте також: Ювілейна “Формула-1”: Ферстаппен переграв всіх

Проте враховуючи, що у 2022 році зміниться технічний регламент, це потребуватиме додаткових інвестицій у болід та команду, тоді як сезону-2021 можна проїхати майже без будь-яких серйозних інвестицій.

Крім того, з 2021 року буде введено обмеження бюджетів до 145 мільйонів євро теж впливатиме на важливість ефективності команди. Адже для досягнення свого чинного положення у Ф1, Mercedes зробив багато інвестицій перед стартом ери гібридних моторів.

поширити новину: