Ви тут:
Відео Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Якщо в окремому населеному пункті виникне спалах COVID-19, навчання там буде зупинене, – Олег Синєгубов

З 1 серпня в Україні запроваджуватимуть нову форму адаптивного карантину: країну ділитимуть на зелену, жовту, помаранчеву та червону зони залежно від епідситуації. Наразі Полтавщина умовно відноситься до “зеленої” зони.

Це дозволяє області функціювати у звичному режимі. Стосується це й освітнього процесу. Втім, якщо на певній території — у місті чи районі — зафіксують спалах COVID-19, очне навчання там тимчасово припинять. Про це повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов на брифінгу 31 липня.

Нова форма адаптивного карантину передбачає можливість розділення самої області ще на зони. Якщо на Полтавщині буде все нормально і ми відповідатимемо “зеленій” зоні, а в Лубнах, наприклад, буде “червона” зона, то в цьому місті будуть діяти додаткові обмеження. І навчальні заняття, звичайно, будуть припинені”, – конкретизував Олег Синєгубов.

Читайте також: Карантинні зони: які обмеження запроваджуватимуть з 1 серпня.

Нагадаємо, Головний санітарний лікар Віктор Ляшко дав школам тимчасові протиепідемічні рекомендації щодо організації навчального процесу.

У Полтаві готують різні сценарії початку нового навчального року, все залежить від епідситуації. Розглядають варіанти змішаного, дистанційного та звичної форми навчання.

Наразі у Полтавській області з початку карантину на COVID-19 захворіло 440 людей. 30 липня фіксували антирекорд – за добу виявили 17 випадків інфікування.

“Якщо в червні на Полтавщині хворіло 10 людей, то наразі коронавірус підтверджений у 96 жителів. Щоденно ми фіксуємо нові випадки. Раніше це було 1-3 людини за добу, то зараз 10, 15, 17 випадків. Наразі у нас негативна тендеція: щоденна кількість нових випадків перевищує кількість людей, які цього дня одужують”, – закцентував Олег Синєгубов.

Система Orphus