Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Щербанівській ОТГ добудували одну з найбільших амбулаторій Полтавщини 

Амбулаторія в селі Розсошенці Щербанівської ОТГ майже готова до відкриття.

Перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін разом із головою Полтавської РДА Дмитром Романовим проінспектували хід виконання робіт за програмою «Велике будівництво» в Полтавському районі, повідомили у Полтавській ОДА.

Це одна з найбільших нових амбулаторій в області – одноповерхове приміщення загальним розміром 452 квадратних метри. Всі будівельно-монтажні роботи в ній завершені, завезені меблі та обладнання. Ведуться пусконалагоджувальні роботи, оформлення дозвільних документів та підготовка до відкриття.

«Амбулаторія дуже органічно вписалася в новий мікрорайон «Садовий». За нормами вона розрахована на 7-8 сімейних лікарів, які обслуговуватимуть більше 10 тисяч населення, – розповів Дмитро Лунін. – Розсошенці хоч і розташовані недалеко від Полтави, але коли буде така амбулаторія, місцевим мешканцям не треба їхати в обласний центр за якісною медичною допомогою. Усе має бути поряд. У новому мікрорайоні проживає багато молодих сімей, дітей, тому всім буде зручно відвідувати лікаря».

Читайте також: Цього року всі об’єкти “Великого будівництва” на Полтавщині завершать, – Олег Синєгубов

Відкрити амбулаторію в Щербанівській ОТГ планують уже 20 липня. Проєкт фінансувався коштом державної субвенції та місцевого бюджету. Загальна кошторисна вартість – більше 13 мільйонів гривень.

Фото: Полтавська ОДА

поширити новину: