Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Розсошенському спорткомплексі за програмою «Велике будівництво» будують басейн

У Розсошенському спорткомплексі за програмою «Велике будівництво» продовжують будувати басейн для дітей та дорослих. Цей масштабний проєкт планують завершити до кінця 2020 року.

Перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін разом із головою Полтавської РДА Дмитром Романовим проінспектували хід виконання робіт за програмою «Велике будівництво» в Полтавському районі, повідомили у Полтавській ОДА

Читайте також: У Щербанівській ОТГ добудували одну з найбільших амбулаторій Полтавщини 

У спорткомплексі буде два басейни: один розміром 25×11 метрів, а другий – 12×5 метрів (для дітей). Нині підрядники виконують роботи саме в басейнах – проводять облицювання чаш. Усі основні споруди вже звели, провели опалення, змонтували душові кабінки та роздягальні. Для комфорту відвідувачів підлога буде теплою. Також у басейні передбачена система очищення води.

«Цей проєкт комерційно-соціальний. Діти з малозабезпечених сімей, діти з інвалідністю та школярі зможуть плавати тут абсолютно безкоштовно. Для учнів Розсошенської гімназії взагалі буде зручно – із басейну до школи побудували перехід, щоб взимку діти приходили сюди зсередини і не виходили на вулицю», – зазначає Ігор Процик.

Основні цілі появи у Розсошенцях спорткомплексу, за словами ініціаторів, – зменшити рівень захворюваності серед мешканців громади, проводити реабілітацію, поширювати й розвивати олімпійські види спорту серед молоді.

А кошти за продані абонементи будуть поповнювати місцевий бюджет. Також у перспективі тут проводитимуть міські, обласні та всеукраїнські змагання з плавання. 

Басейн будують за співфінансування сільради та Державного фонду регіонального розвитку, оскільки проєкт басейну переміг у конкурсі.

Фото: Полтавська ОДА.

Система Orphus