Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві перевірили громадський транспорт на дотримання карантинних обмежень

2 липня у Полтаві працівники Управління інфраструктури Полтавської ОДА, Відділу з питань транспортних перевезень Полтавського міськвиконкому та Укртрансбезпеки перевірили наявність у водіїв міського громадського транспорту дозвільних документів та дотримання карантинних обмежень.

Так, протягом півтори години перевірки виявили одного водія маршрутного таксі, який не мав жодних дозвільних документів на перевезення пасажирів. У семи водіїв не було “схеми руху”. На порушників склали відповідні протоколи та акти.

Читайте також: Кабмін встановив штрафи за відсутність маски у публічних місцях і транспорті

Перевіряючі виявили, що деякі водії та пасажири не дотримуються карантинних обмежень і маску вдягають, лише побачивши представників Управлінь.

“Спільно з Управлінням інфраструктури Полтавської ОДА та Укртрансбезпекою ми провели рейдові перевірки на дотримання водіями та пасажирами міського громадського транспорту правил карантину. А саме дотримання маскового режиму та наявність у водіїв дезінфікуючих засобів. Ми закликаємо всіх пасажирів та водіїв дотримуватись карантинних обмежень і не наражати себе та оточуючи на небезпеку”, – розповів головний спеціаліст Відділу з питань транспортних перевезень Полтавського міськвиконкому Сергій Пуголовка.

Побідні рейди у місті та області будуть тривати й надалі.

Нагадаємо, від початку дії карантинних обмежень поліція склала відносно порушників 378 адміністративних протоколів, 374 з них були спрямовані на розгляд судів.

Система Orphus