Ви тут:
Суспільство Україна 

“Родинам, які втратили домівки через пожежі в Луганській області, виділять по 300 тисяч грн компенсації”, – Президент

Президент України Володимир Зеленський заявив, що кожна сім’я, яка втратила житло внаслідок пожежі в Луганській області, отримає 300 тис. грн, кожному постраждалому також буде виділено по 20 тис. грн на підтримку, окремо будуть передбачені виплати за загиблих.

Про це повідомили в Офісі Президента.

«По-перше, хочу висловити слова співчуття сім’ям, які втратили через цю пожежу своїх рідних і близьких. Зараз є дані, що це п’ять людей. Думаю, до кінця дня будемо мати вже стовідсоткову інформацію. Будемо вірити й сподіватися, що більше жертв не буде», – зазначив Володимир Зеленський під час спілкування зі ЗМІ в постраждалому від вогню селі Смолянинове Луганської області.

Читайте також: Зеленський дозволив використовувати авіацію для гасіння пожеж на Луганщині

За його словами, близько 60 суттєво пошкоджені, повністю знищено 24 будинки.

«Потрібні швидкі рішення. Пріоритет – люди. Переселенням зараз займається голова Луганської ОДА, і сьогодні це питання буде вирішено. Ми вирішили надати 300 тис. грн кожній родині, яка втратила дім… І проговоримо з Кабінетом Міністрів, у них паралельно йде засідання, ми виділимо кожній людині окремо ще по 20 тисяч гривень для підтримки», – розповів Президент.

Також буде виділена допомога родинам, близькі яких загинули в пожежі.

Читайте також: Понад 50 полтавських рятувальників допомагають гасити лісові пожежі на Луганщині

За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, для допомоги постраждалим внаслідок пожежі уряд зарезервував 50 млн грн.

Володимир Зеленський також подякував за швидку реакцію рятувальникам з інших регіонів, які долучилися до ліквідації загоряння в Луганській області. Президент зауважив, що Верховна Рада має ухвалити рішення для забезпечення зазначеного регіону необхідною кількістю техніки.

Читайте також: Арсен Аваков та Олексій Данілов екстрено відбули в Луганську область, де сталися масштабні лісові пожежі

Як повідомляли раніше ОКІА “Новини Полтавщини”, станом на 9 годину 8 липня на території Новоайдарського району спостерігаються окремі осередки горіння лісових масивів поблизу с. Смолянинове, с. Капітанове та с. Воронове. Евакуювали з житлових будинків с. Смолянинове та дачного кооперативу «Вовче озеро» 30 осіб (з них 13 дітей) та 30 осіб відселено. Внаслідок пожежі вогнем знищено в с. Смолянинове 23 житлових будинки, пошкоджено 36 житлових будинків та знищено 80 дачних будинків кооперативу “Вовче озеро”.

Фото: Офіс Президента

Система Orphus