Ви тут:
Надзвичайні ситуації Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Понад 50 полтавських рятувальників допомагають гасити лісові пожежі на Луганщині

Учора, 7 липня, зведений загін ГУ ДСНС України у Полтавській області вирушив на допомогу колегам у Луганську область на гасіння лісової пожежі.

Як повідомив ОКІА “Новинам Полтавщини” начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю Головного управління ДСНС України у Полтавській області Віталій Шкаревський, з Полтавської області виїхали 51 рятувальник та 10 одиниць техніки – пожежні автоцистерни. Наразі вони вже взялися до роботи.

Нагадаємо,  пожежа виникла на території Борівського та Охтирського лісництв біля села Осколонівка. Площа займання становила близько 50 га. Вранці 7 липня пожежу було локалізовано, проте через поривчастий вітер та спеку відбулося поширення вогню на с. Смолянинове. 

За інформацією ДСНС України, станом на 9 годину 8 липня на території Новоайдарського району спостерігаються окремі осередки горіння лісових масивів поблизу с. Смолянинове, с. Капітанове та с. Воронове. Евакуювали з житлових будинків с. Смолянинове та дачного кооперативу «Вовче озеро» 30 осіб (з них 13 дітей) та 30 осіб відселено. Внаслідок пожежі вогнем знищено в с. Смолянинове 23 житлових будинки, пошкоджено 36 житлових будинків та знищено 80 дачних будинків кооперативу “Вовче озеро”.

Під час гасіння пожежі виявлено тіла 4 загиблих осіб та 9 осіб (з них 2 дітей) госпіталізовано.

Фото: Facebook


фото ДСНС

Система Orphus