Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Просимо міську владу відстоювати територію Кадетського корпусу, – народна депутатка

Народна депутатка Марина Бардіна звернулася до Полтавської міської влади з проханням щодо відстоювання збереження цілісності Кадетського корпусу та недопущення на його території незаконного будівництва. Вона зауважила, що наразі особисто долучається до процедур перевірок.

“Щодо потенційної незаконної забудови на території Кадетського корпусу, то я вдячна за співпрацю ГО SavePoltava, яка дійсно докладає зусиль, щоб врятувати Кадетський корпус. За їхнім проханням, я звернулася до Міністерства культури України, безпосередньо проінформувала Міністра про цю ситуацію. Міністр спрацював блискавично: минулого тижня приїжджала комісія з Міністерства культури на цей об’єкт, яка надала свою оцінку. Комісія підтвердила, що дійсно вже відбувається будівництво другого поверху та території пам’ятки, що є неприпустимо”, – сказала Марина Бардіна, виступаючи на засіданні сесії Полтавської міської ради.

Читайте також: Олександр Шамота назвав “незаконною забудовою” будівництво в центрі Полтави

У свою чергу в.о. міського голови Полтави Олександр Шамота запевнив, що міська влада теж всіляко підтримуватиме збереження архітектурної пам’ятки.

Система Orphus