Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Полтавщині необхідні високопрофесійні робітники, які відповідають сучасним вимогам ринку праці, – Синєгубов

Полтавщині необхідні високопрофесійні робітники, які відповідають сучасним вимогам ринку праці. Потрібен новий підхід до підготовки майбутніх будівельників, зварювальників, комбайнерів. Наше завдання – створити необхідні умови.

Про це сказав голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов перебуваючи у Гадяцькому вищому професійному аграрному училищі, яке готує майбутніх працівників провідних сільськогосподарських підприємств області.

У цьому навчальному закладі навчаються пів тисячі учнів, і є всі можливості для розширення.

“Тут активно триває реконструкція лабораторного корпусу: вже повністю відремонтували фасад, замінили вікна та утеплили покрівлю. Закінчуються роботи з підведенням тепла й електрики. Загалом на це з обласного бюджету виділили 10 млн грн. Це училище важливе для України й області. Виходитимемо до депутатів обласної ради з пропозицією збільшити фінансування на ремонт закладу, щоб закінчити всі необхідні роботи”, – зазначив Олег Синєгубов.

Також, у рамках робочої поїздки у Гадяч, Олег Синєгубов провів зустріч з місцевими мешканцями та відповів на нагальні питання гадячан. Вони стосувалися медичного обслуговування, стану доріг, охорони історичних пам’яток та іншого.

Система Orphus