Ви тут:
Суспільство 

Лікування від COVID-19 в умовах стаціонару є безкоштовним, – Степанов

Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомив під час брифінгу 14 липня. 

«Якщо є ознаки коронаіврусної хвороби, особливо якщо у вас гострі симптоми: температура вище 38 градусів, ускладнення дихання та інші ознаки, то треба набирати 103, розповісти про свої симптоми і приїде бригада екстреної медичної допомоги. Якщо будуть відповідні покази – вас госпіталізують і вам буде надана медична допомога – незалежно від того, чи є у вас угода із сімейним лікарем, чи немає. Все лікування, яке відбувається в умовах стаціонару, коли використовуються лікарські засоби – це все безкоштовно. В нас прийнятий відповідні нормативні акти, а також є відповідне фінансування закладів, які лікують хворих на КОВІД», – наголосив Максим Степанов. 

За словами Міністра охорони здоров’я, нормативні акти передбачають, що у вартість лікування, яке держава компенсує хворим на COVID-19, входить вартість лікарських засобів, всіх маніпуляцій, а також підвищена заробітна плата у розмірі 300% для медичних працівників, які працюють з коронахворими. 

Читайте також: Скільки коштує лікування хворого на COVID-19

Також Максим Степанов закликав українців укласти угоди із сімейними лікарями.  

«Міністерством охорони здоров’я змінено алгоритм укладання угоди із сімейним лікарем і зараз це можливо зробити онлайн. І я раджу всім українцям, які досі не мають угоди із сімейним лікарем – зробити це», – сказав очільник відомства.

поширити новину: