Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

COVID-19 у Кременчуці: на стаціонарі з пневмонією лікується 14 пацієнтів, в одного підозрюють коронавірус

Заступник міського голови Ольга Усанова повідомила, що за попередню добу зі скаргами на ГРВІ до лікарів звернулися 13 дорослих і 9 дітей. За звітній період грип не реєструвався, пневмонію діагностовано у 1 пацієнта, йому ж встановлено підозру на коронавірусну інфекцію та взято для дослідження біологічні матеріали. Наразі на стаціонарному лікуванні з діагнозом пневмонія перебувають 14 пацієнтів, тяжких випадків щодо перебігу хвороби немає.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Ольга Усанова наголосила, що в місті триває моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. Зокрема, за минулу добу шляхом експрес тестування було обстежено 9 осіб. Дослідження у цих випадках показало негативний результат. За увесь карантинний період у місті було використано 674 експрестестів.

Продовжується обстеження кременчужан шляхом ПЛР тестування. За минулу добу в такий спосіб було взято 31 зразок біологічних матеріалів. Вцілому за весь період карантину проведено 1723 досліджень ПЛР. Щодо ІФА тестування, то воно проводиться відповідно до державної нормативно-правової бази. Всього за минулу добу в ІФА спосіб протестовано 215 осіб.

Від початку пандемії у Кременчуці зареєстровано 119 випадків щодо захворювання на COVID-19, 112 громадян – вилікувалися. На сьогоднішній день у місті на цю інфекцію хворіють 3 кременчужан. Вони проходять лікування в амбулаторних умовах під наглядом фахівців сімейної медицини.

Система Orphus