Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

Адаптивний карантин продовжили до 31 серпня: рішення Уряду

Адаптивний карантин в Україні триває до 31 липня. 22 липня Уряд прийняв рішення про продовження адаптивного карантину до 31 серпня.

“Адаптивний карантин потрібно продовжити до 31 серпня. Ми бачимо, що такий підхід до карантинних заходів дає свої результати  і дозволяє нам контролювати рівень захворюваності на коронавірус в Україні. Тобто, робота на рівні окремих регіонів дала результати, тому ми й надалі будемо продовжувати такі підходи для контролю рівня захворюваності і недопущення перевантажень системи охорони здоров’я”, – повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Зазначається, що МОЗ розділить всі регіони по захворюваності на “зелену”, “жовту” і “червону” зони. Залежно від епідситуації, в регіоні діятиме або легкий карантин, або жорсткий.

В залежності від показників, прийматимуться заходи з послаблення чи посилення карантинних обмежень.

Якщо область та всі її райони перебувають у “зеленій зоні”, то для мешканців діятимуть такі обмеження: в громадських будівлях – носити маску чи респіратор, проведення масових заходів не більше однієї особи на 5 кв.м, кінотеатри та театри працюватимуть із заповненістю не більше 50%, перевезення пасажирів у громадському транспорті лише на сидячих місцях.

“Якщо в регіоні, спостерігається погіршення показників протягом 5 днів, то відразу, то й чи інший регіон або окрема територіальна одиниця, переходить у “жовту” зону, “помаранчеву” чи “червону”, – зазначив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Система Orphus