Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Полтаві розглядають можливість введення дистанційного навчання у разі другої хвилі COVID-19

У разі другої хвилі COVID-19 та оголошення карантину навчання у закладах освіти Полтави буде здійснюватись у дистанційному режимі.

Про це “Новинам Полтавщини” повідомили в Управлінні освіти виконкому Полтавської міськради у відповіді на інформаційний запит.

У 2020-2021 навчальному році освітній процес у закладах загальної середньої освіти Полтави планують розпочати 1 вересня. Навчання буде здійснюватись за класно-урочною формою, а для здобувачів освіти, на основі заяв батьків, за індивідуальною формою (педагогічний патронаж, сімейне (домашнє) навчання, екстернат).

“У випадку другої хвилі гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коррнавірусом SARS-CoV-2, та оголошення карантину навчання буде здійснюватись в дистанційному режимі й відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України. Усі ті найбільш ефективні форми дистанційного навчання та комунікації через цифрові сервіси й онлайн-платформи, які були налагоджені під час карантину з 12 березня по 30 травня цього року, будуть використовуватись та вдосконалюватись”, – повідомили в Управлінні освіти.

Нагадаємо, Міністр освіти і науки Любомира Мандзій повідомляла, що у школах на початку вересня запровадять коригуюче навчання, щоб вчителі могли з’ясувати рівень опанування учнями того матеріалу, який припав на період карантину.

Також у МОН працюють над розробкою електронною освітньою платформою для навчання в умовах карантину.

У відповіді на інформаційний запит повідомляють, що школи Полтави забезпечені швидкісним інтернетом та необхідним комп’ютерним обладнанням.

“Заклади освіти та педагоги самостійно обирали, на якій онлайн-платформі працювати та які сервіси використовувати”, – йдеться у документі.

Найбільш популярними під час карантину навесні 2020 року серед педагогів були такі вебсервіси та платформи: Edmodo, Google Classroom, Zoom, Skype, Viber, Microsoft Teams, Офіс-365, Learning App, Classtime, Instagram, Google Hangouts, Facebook, Whats App, Moodle, ”Gios”, “Мій клас”, “Моя школа”, “На урок”, “Всеосвіта”, онлайн-форми Google, Online Test Pad,  перегляд телеуроків проекту “Всеукраїнська школа онлайн” на українських телеканалах та YouTube-каналі МОН України.

У Полтаві в період карантину, з 30 березня телеканал “Центральний” організував проект “Навчаємось вдома”. У рамках проекту відзняли 42 телеуроки для учнів початкової школи. А міський методичний кабінет започаткував навчально-розвивальний проект “Креативний карантин”: щоденно методисти пропонували педагогам, учням, батькам, вихованцям дитячих садочків фізичні вправи, творчі проекти, цікаві завдання, лабораторні дослідження, психологічні тести, логопедичні поради тощо.

 

 

поширити новину: