Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

#Навчаймося вдома: у Полтаві створюють програму відеоуроків для учнів початкових класів

#Навчаймося вдома: у Полтаві створюють програму відеоуроків для учнів початкових класів

“Навчаймося вдома”. Саме таку назву має програма, яку почали знімати сьогодні та транслюватимуть на телеканалі “Центральний” уже з 30 березня.

Створення програми — спільна ініціатива Управління освіти Полтавського міськвиконкому та телеканалу “Центральний”. Вона розрахована на учнів початкових класів, діти зможуть дистанційно навчатися та підтримувати рівень знань під час карантину, повідомляє пресслужба Полтавської міської ради.

Оператори, журналісти та учителі ЗОШ №5 та ЗОШ №27 відзняли перші 3 відеоуроки.

“Такі відеоуроки необхідні, в першу чергу, для учнів початкових класів. Оскільки ті дистанційні форми навчання, які на сьогодні полтавські вчителі впроваджують, більше розраховані на учнів середніх та старших класів. Та дистанційна технологія, яка застосовується, влаштовує не всіх дітей, не усі вікові категорії дітей мають можливість опанувати ті чи інші технології, які застосовують учителі. Тому цикл уроків, який сьогодні готується каналом “Центральний” – прекрасна ініціатива. Я дякую і телеканалу і заступнику міського голови Світлані Нестулі за ініціативу. Будемо вражати професійними вчителями не тільки Полтаву, а й усю Україну. Сподіваюся, що це стане в нагоді нашим дітям і батькам, оскільки вони матимуть можливість з фаховими педагогами опанувати тему відповідно до модельного планування”, – розповів начальник Управління освіти Юрій Матвієнко.

Як зазначив генеральний директор телеканалу “Центральний” Олег Зонтов, перед початком створення відеоуроків команда промоніторила сайт Міністерства освіти і виявила, що для 5, 9, 11 класів є дистанційні програми навчання, а для першокласників немає. Тоді й виникла ідея знімати уроки для дітей.

“Це проблема для усієї країни, ми отримуємо телефонні дзвінки з усіх куточків і всі запитують — коли ці відеоуроки уже будуть. Я зателефонував у Міністерство освіти, на жаль, у них немає готових відзнятих уроків. Тому ми зв’язалися з Управлінням освіти Полтавського міськвиконкому, вони пішли нам на зустріч, тож і запроваджуємо цикл телеуроків, які будемо транслювати і надавати їх усім охочим. Тобто, з усіма телеканалами, які звернутися до нас, ми готові поділитися. Нехай наші діти навчаються вдома і бережуть себе”

Інтегровані уроки проводять за модельною міністерською програмою, що розрахована на кожен день не залежно від того за яким підручником навчаються діти та за якою типовою програмою працює вчитель. З понеділка почнеться тиждень під назвою “Навіщо їсти”. До цієї теми й прив’яжуть навчання з математики, мистецтва та інших предметів.

Система Orphus Поделиться на fb