Ви тут:
Відео Освіта Суспільство Україна 

Школи приймуть дітей з 1 вересня, – освітній омбудсмен

Освітній омбудсмен Сергій Горбачов у студії “Сніданку з 1+1” 25 червня роз’яснив, що новий навчальний рік розпочнеться 1 вересня і діти підуть до школи.

Нагадаємо, напередодні Міністерство освіти і науки України повідомило, що школи не переводять на дистанційне навчання, але формат їх роботи залежатиме від епідеміологічної ситуації в країні.

“Звичайно, що школи з 1 вересня приймуть дітей. Це очевидно і невідступно. Хто ведеться на фейки, раджу подивитись на сайти шкіл, департаментів, і дізнатись, скільки закуповується меблів, обладнання. Навіщо це закуповувати, якщо є плани не приймати дітей. Школа як місце живого спілкування дітей і вчителів буде завжди. Але маємо бути реалістами і повинні передбачати різні ситуації. Тому будемо передбачати варіанти, щоб забезпечити право на освіту дітей, навіть якщо раптом продовжать карантин”, – прокоментував Сергій Горбачов.

Також він радить батькам будь-яку інформацію про освітній процес перевіряти лише за допомогою офіційних джерел: це сторінці освітнього омбудсмена, Міністерства освіти і науки, Українського центру оцінювання якості освіти, Департаментів освіти міст України, сайт Нової української школи.

Система Orphus