Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Побиття 7-річного хлопчика: робоча група рекомендує звільнити директора реабілітаційного центру

11 червня відбулося засідання робочої групи для вивчення ситуації у КЗ “Центр соціально-психологічної реабілітації дітей” Полтавської облради по факту виконання працівниками професійних та службових обов’язків.

Робоча група, до складу якої увійшли депутати обласної ради, працівники облдержадміністрації та виконавчого апарату обласної ради розглянули зібрану інформацію після останнього засідання.

Голова робочої групи Олександр Алексюк проінформував депутатів про результати поїздки в село, де раніше мешкав 7-річний хлопчик.

Він перевірив всі документи, вивчив положення та статут Центру.

“Я не розумію чому досі нікого не звільнили. Працівники, які були тієї ночі на чергуванні, порушили чимало пунктів зі статуту та положення. Наприклад, те що черговий “по режиму” особисто несе відповідальність за життя дітей. Хлопчик пережив велику трагедію, а всі на місцях, всі працюють. Як так?”, – сказав Алексюк.

Також він зазначив, що в цій справі фігурують троє хлопчиків, а не один 17-річний, як повідомляли раніше.

“Участь у цьому брали троє. Один 17-річний про якого вже всі знають. Він перебуває у СІЗО. Ще були хлопці віком 14 та 15 років. Вони тримали хлопчика за ноги, доки той бив. І взагалі, перевіряючи документи, я виявив чимало цікавих ситуацій. Чому в жодній перевірці не сказано про те, що Центру замало місця у цій будівлі?”, – сказав Алексюк.

Директор Центру Валентин Гавриленко повідомив, що сьогодні другому хлопцю мають вручити підозру.

Робоча група прийняла рішення рекомендувати обласній раді розірвати договір з директором Центру через неналежне виконання трудових обов’язків.

На даний момент 7-річний хлопчик перебуває у будинку сімейного типу. В сім’ї, яка знає його. Раніше прийомна сім’я проживала в Лохвиці, а зараз їм надали великий будинок у Глобинському районі.

Нагадаємо, у КЗ “Центр соціально-психологічної реабілітації дітей” Полтавської обласної ради 21 березня стався випадок, який ледве не закінчився трагічно: 17-річний вихованець центру ледь не задушив 7-річного хлопчика.

поширити новину: