Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині планують вдосконалювати дистанційну освіту

1 червня відбулась постійна комісія Полтавської обласної ради з питань освіти, науки та культури.

На найближчій сесії депутати розглядатимуть питання «Про внесення змін та доповнень до програми “Опікуємось освітою” на 2017-2020 роки” в частині вдосконалення дистанційної освіти в регіоні.

“Основне завдання цієї програми — забезпечення дистанційною освітою. Під час карантину, коли всі перейшли на дистанційну освіту, ми провели опитування щодо проведення занять онлайн. Виявилось, що у багатьох закладах немає комп’ютерів. У 5-ти закладах – не було інтернету. 30% викладачів не знали, як користуватись сучасними заходами інформаційних технологій. Тому ми створили центр підтримки дистанційної освіти. Визначили перелік заходів, що потрібно зробити вперше. До осені у нас завдання — провести навчання і роботу з підготовки проведення дистанційної освіти на жовтень-листопад цього року. Оскільки в той час, можливо, буде повторне введення карантину, – розповіла директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Віта Ковальська.

Нагадаємо, у Міністерстві освіти і науки зазначали, що наступного навчального року школи продовжать використовувати змішане навчання — діти опановуватимуть предмети у школах за партами, й в онлайн-форматі. А у вересні буде так зване коригуюче навчання, щоб перевірити рівень знань учнів, які вони отримали під карантину навесні 2020 року.

Також на Полтавщині планують реорганізувати Полтавську спеціалізовану мистецьку школу-інтернат I-III ступенів “Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки” ім. Софії Русової шляхом перетворення у Полтавський мистецький ліцей ім. Софії Русової.

Миргородську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат I-III ступенів та Полтавську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат I-III ступенів приєднають до Полтавського навчально-реабілітаційного центру Полтавської облради.

А Великосорочинську загальноосвітню санаторну школу-інтернат I-III ступенів Миргородського району та Андріївську загальноосвітню санаторну школу-інтернат I-II ступенів Новосанжарського району реорганізують в ліцеї.

поширити новину: