Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині до 1 вересня повинні завершити будівництво шкіл і садочків, а до 15 жовтня – стадіонів

У Полтавській ОДА створили дорадчу комісію з моніторингу реалізації національної програми “Велике будівництво”, яка контролює стан реалізації проектів на Полтавщині.

До 1 вересня в області мають здати в експлуатацію всі школи й дитячі садочки, а до 15 жовтня потрібно завершити будівництво стадіонів.

“Станом на зараз вже повинна бути зроблена проектно-кошторисна документація, експертиза та проведені тендерні закупівлі. У тих районах, де цього ще немає, до кінця тижня слід виставляти тендерні закупівлі. Там, де укладені договори, необхідно провести перемовини з підрядниками щодо зміни термінів будівництва”, – розповів перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін представникам органів місцевого самоврядування.

Відповідно до програми “Велике будівництво”, на Полтавщині збудують 5 опорних шкіл, 5 дитячих садочків та 5 стадіонів.

Школи будують у Семенівці, Чорнухах, Заводському, Диканьці.  Нові дитячі садочки з’являться у Лохвиці, Піщаному Кременчуцького району, Глобино, Лубнах, Полтаві.  Стадіони будують у Бутенках Кобеляцького району, Зінькові та Миргороді.

Нагадаємо, Президенту України Володимиру Зеленському презентували об’єкти програми “Велике будівництво” на Полтавщині під час його візиту 5-6 березня.

Також на Полтавщині реконструюють приймальні відділення в опорних лікарнях. Всі проекти є стандартизовані.

Дмитро Лунін наголосив, що по кожному об’єкту будівництва також повинна бути облаштована навколишня територія.

Обговорили на комісії й будівництво доріг місцевого значення. Зокрема, реконструкція траси М-03 Київ-Харків-Довжанський в межах Полтави повинна бути завершена до 1 серпня.

поширити новину: