Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Молодий та амбітний: що відомо про полтавського героя півфіналу Кубка України

Про Павла Ісенка до 24 червня 2020 року у футбольному світі практично ніхто не знав.

Ісенко футболом розпочав займатися в складі академії «Ворскли», в якій перебував з 2012 року. З 2019 року став виступати за команди U-19 та U-21 у юнацькій і молодіжній першості України.

У складі першої команди «ворсклян» Ісенко тріумфально дебютував 24 червня 2020 року в матчі півфіналу Кубка України проти «Маріуполя» (1:1). Павло вийшов на поле на 119 хвилині замість Дмитра Різника перед самою серією пенальті. Тренер полтавців Юрій Максимов ризикнув, однак у самій серії пенальті 16-річний воротар відбив 3 удари з 5, допомігши своїй команді виграти по пенальті 3:2 та вийти у Фінал кубка.

“Ми повезли три воротаря. Я сказав Ісенку: «Паша, сьогодні твій зоряний час. Якщо буде нічия, ти вийдеш і все відіб’єш”. Так воно і сталося. Найголовніше – чуття мене не підвело», – зазначив Максимов журналістам ТРК “Футбол”.

Дитячий тренер Павла Ісенко Олександр Супрун розкрив подробиці успіху свого вихованця сайту Команда1.

“Пашка прийшов до нас, коли йому було 9 років. Ми його взяли зі школи імені Горпинка. Взяли, як нападника. Він сам відразу і сказав: “Я бомбардир”. Втім, в атаці Ісенко пограв буквально два тижні, і ми його визначили в ворота. Паша вже тоді був на голову вище всіх хлопців. Та й батьки, а я з ними відразу зустрівся, у нього високі. Папа у нього, до речі, теж був воротарем, виступав на першість міста за команду Поділ.
З самого раннього дитинства Ісенко виділявся своєю працьовитістю. Без поважної причини він не пропустив жодного тренування. Вихований і порядний хлопчик. Завжди стояв за команду і партнерів. Пам’ятаю, один раз на турнірі образили нашого гравця – він був на рік молодший за всіх. Хлопці вдаються: «Тренер, наших б’ють!» Ми туди, а там Пашка вже всіх розігнав. Сам. Хоча він дуже скромний. Ми його на ігри весь час налаштовували. Якось на турнірі в Маріуполі побудував команду і питаю у нього: «Паша, як ти будеш грати». Він голову опустив і таким писклявим голоском говорить: “Як лев …” Це у нього вчора в інтерв’ю після матчу голос вже прорізався (посміхається)”, – зізнався тренер.

поширити новину: