Спорт Суспільство ТОП-новина

“Ворскла” вдруге в історії вийшла до фіналу Кубка України

Героєм зустрічі у Маріуполі став юний кіпер “Ворскли” Ісенко.

День 31 травня 2009 року назавжди ввійшов до історії полтавської “Ворскли”. Саме цього дня команда Миколи Павлова у вирішальному матчі Кубка України сенсаційно перемогла тогорічного володаря Кубка УЄФА “Шахтар”.

Через 11 років команда вже Юрія Максимова максимально близько підійшла до повторення успіху 2009 року.
Півфінальне протистояння з “Маріуполем” розпочалося у спокійному темпі, команди звикали один до одного. На 15-й хвилині Кане перспективно пробив з лівого кута штрафного – м’яч пролетів повз ворота.

Ближче до завершення тайму господарі відкрили рахунок. Горбунов пробив з-за меж штрафного, м’яч потрапивши в Чурко, влетів у ворота полтавців – 1:0.

Після перерви “зелено-білі” почали більше загрожувати воротам Гальчука. Непогано пробив Ребенок – кіпер “Маріуполя” врятував свою команду. На 78-й хвилині команді Максимова вдалося зрівняти рахунок. Розпочалося все з того, що Степанюка на лівому фланзі штрафного “Маріуполя” збив Тищенко. Кане пробив точно у лівий кут воріт господарів – 1:1.

Додатковий час запам’ятався передусім несподіваним, але досить сміливим рішенням Юрія Максимова, який змінив голкіпера – замість Різника у ворота “Ворскли” став 16-річний (!) Ісенко.

У серії пенальті розігралась справжня драма нервів. Пцуцлін забив, а юний кіпер “Ворскли” потягнув удар Кулакова. Шехич запустив м’яч “по горобцям”, а Кащук, Кане, Полегенько та Скляр були точними. Далі Ісенко вгадав напрям удару Ігнатенка, а Баєнко не зміг переграти кіпера “Маріуполя” Гальчука. Нарешті, ще один сейв у виконанні Ісенка вдруге в історії вивів “Ворсклу” у фінал Кубка України.

Фінал Кубка “Ворскла” – “Динамо” відбудеться у Львові 8 липня.

Нагадаємо, “Ворскла” може не зіграти свій наступний матч у Полтаві.