Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

Мінрегіон ініціює масові перевірки ресторанів, кафе та громадського транспорту

Про це повідомили у Міністерстві розвитку громад та територій України.

За словами міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова, відновлення роботи закладів громадського харчування подекуди призвело до порушення санітарно-гігієнічних та протиепідемічних вимог. Це, у свою чергу, вплинуло на зростання кількості хворих на COVID-19.

“Необхідно терміново провести коригування протиепідемічних заходів у бік посилення контролю. Прошу та закликаю дотримуватись соціальної дистанції та маскового режиму в громадських місцях. Особливу увагу прошу звернути на роботу та дотримання закладами громадського харчування встановлених на час подолання пандемії норм. Як бачимо, відновлення роботи закладів громадського харчування подекуди призвело до порушення санітарно-гігієнічних та протиепідемічних вимог в частині проведення масових заходів. Вважаю, що необхідні масові перевірки; щонайменше 10 000 перевірок Держпродспоживслужбою за дотриманням закладами громадського харчування норм мають бути здійснені вже наступного тижня”, – зазначив Чернишов.

Міністр зазначив, що небезпека також існує для користувачів транспорту.

Читайте також: Як вберегтися від інфікування COVID-19 у громадському транспорті: поради

Перевірки доручать Державній службі безпеки на транспорті, Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів а також Національній поліції.

Нагадаємо, за 22 червня в Україні 37 241 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 1012 летальні, 16 642 пацієнти одужало.

 

Система Orphus