Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

До Дня Конституції у Полтаві проведуть інтелектуальні пікніки, масових концертів не буде

На Полтавщині уже працюють над програмою вшанування пам’яті жертв війни в Україні та 24-ї річниці Конституції України.

Про це повідомили у Полтавській облдержадміністрації.

Заступник голови ОДА Катерина Рижеченко провела робочу нараду, на якій обговорили заходи з відзначення цих дат. 

“Сподіваюся, що до 28 червня послаблять картин, і наша громада відчує святкову атмосферу. Потрібно трохи урізноманітнити заходи, продумати всі нюанси, – сказала Катерина Рижеченко. – 22 червня організація заходу має бути на високому рівні. Вшануємо наших ветеранів та їхній подвиг”.

Докладніше про заплановані заходи розповіла директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторія Пилипенко. Вона зазначила, що 22 червня ще триватиме карантин, тож варто утриматися від проведення масових заходів. Під час вшанувань враховуватимуться  необхідні обмеження.

22 червня відбудеться покладання квітів до Вічного вогню на Меморіальному комплексі Солдатської слави, а 28 червня – до пам’ятника гетьману Івану Мазепі, Загиблим Козакам та Тарасові Шевченку.

Заздалегідь упорядкують прилеглі території біля пам’ятників, стел, меморіалів, обелісків, пам’ятних знаків, місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у XX столітті, загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

Крім того, в бібліотеках області організують тематичні книжкові виставки та перегляди літератури з дотриманням карантинних вимог. Буде підготовлено та опубліковано в  засобах масової інформації архівні документи та статті відповідної тематики.

Також під час наради узгодили всі питання щодо посиленої охорони громадського порядку й чергування медичних працівників і рятувальників.

У Полтаві 28 червня планують провести ще низку заходів, масових концертів не проводитимуть. У парках та скверах міста організують молодіжні інтелектуальні пікніки. Біля Білої Альтанки виступатимуть місцеві молодіжні гурти. На Театральній площі та в Корпусному парку гратиме духовий оркестр.   

Також обговорили, як проходитиме День державної служби. Враховуючи всі карантинні обмеження, його планують провести в театрі імені Миколи Гоголя. Після урочистостей гоголівці покажуть одну зі свої п’єс.

Фото: Полтавська ОДА

поширити новину: