Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Своєчасна сплата податків – розвинена економіка нашої країни, – ДПС

Податковий борг – загальнодержавна проблема. Не забезпечення місцевих та державного бюджетів погіршує стабільність фінансової системи держави та унеможливлює фінансування програм соціально-економічного розвитку.

На сьогодні податковий борг платників податків, що перебувають на обліку у Полтавській області, сягає 5961,9млн.грн., з них до місцевого складає 403,7млн.грн.
Тож, Головне управління ДПС у Полтавській області, нагадує платникам податків: будьте сумлінними, своєчасно сплачуйте податки, а у разі виникнення питань, звертайтеся до податкової служби з метою попередження штрафів та перевірок.

Добровільна та своєчасна сплата податків, недопущення утворення податкового боргу сприяє піднесенню економіки нашої країни та дає можливість платнику уникнути таких процедур, як опис майна в податкову заставу, стягнення коштів боржника, продаж його майна, стягнення дебіторської заборгованості, що передбачено нормами Податкового кодексу.

Платники податків можуть отримати інформацію про наявність (відсутність) податкового боргу, скориставшись Електронним кабінетом, вхід до якого здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

У приватній частині Електронного кабінету режим «Стан розрахунків з бюджетом» надає користувачу доступ до своїх особових рахунків зі сплати податків, зборів та інших платежів (дані інтегрованої картки платника). Суми заборгованості перед бюджетом позначено червоним кольором.