Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Відсьогодні у Полтаві запрацюють обмеження у громадському транспорті

З 6 квітня у Полтаві користуватись громадським транспортом зможуть лише працівники підприємств та установ, які забезпечують життєдіяльність міста.

Це медики й аптекарі, військові, працівники транспортної інфраструктури, банків та фінустанов, поліцейські, рятувальники, продавці, працівники засобів комунікацій та зв’язку, комунальники, працівники водо- й енергозабезпечення. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

З понеділка згідно з останніми змінами Кабміну до постанови №211 громадський транспорт у Полтаві перевозитиме тільки людей, які забезпечують життєдіяльність міста”, – йдеться у повідомленні.

Водночас заборона не поширюється на перевезення легковими автомобілями та пасажирські перевезення обраного переліку працівників різних сфер і галузей, що забезпечують життєдіяльність міста, повідомляють у пресслужбі Полтавської міської ради

Керівники перелічених підприємств мають видати своїм підлеглим спеціальні посвідчення, або іменні довідки з місця роботи. Дійсними вони будуть тільки за наявності паспорта чи іншого посвідчення особи.

 

 

 

 

 

ФОТО: Gazeta.ua