Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві презентували вдосконалену капсулу, розроблену місцевими підприємцями, для транспортування хворих на COVID-19

В обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф презентували капсулу для транспортування інфікованих хворих на СOVID-19, яку удосконалили після зауважень медиків.

Як ми раніше повідомляли, кременчуцькі підприємці розробили спеціальну герметичну капсулу, за допомогою якої лікарі безпечно для себе зможуть транспортувати хворих на коронавірусну інфекцію.

За словами начальника відділу медицини катастроф та мобілізаційної роботи Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Володимира Мохначова, після завершення тестування герметичну капсулу запустять у серійне виробництво.

“Сьогодні представили вже четверту за ліком модифікацію цього транспортного ізолятора, у якому передбачили всі зауваження, які ми отримали під час попередніх тестувань. Ми вважаємо, що це може бути останнє подібне тестування, після чого його можна буде запускати у серійне виробництво. Потреба у подібних ізоляторах зараз дуже велика”, – розповів начальник відділу медицини катастроф та мобілізаційної роботи Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Володимир Мохначов.

Сам бокс важить 16 кілограмів. Виготовили його майже повністю з вітчизняних матеріалів. Один такий прилад коштує 30 тисяч гривень. Це дешевше, ніж закордонні аналоги.

«У Полтавському обласному центрі екстреної медицини та медицини катастроф капсулу вже протестували. Тепер необхідно якнайшвидше завершити сертифікацію та отримати необхідні документи. У цьому ми допоможемо підприємству, а далі будемо замовляти й використовувати цей бокс. Його, до речі, вже готові придбати й інші області України», – розповів голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Слід відзначити, що капсула обладнана приладами для подачі кисню, компресором, фільтрами, маскою, а також рукавицями-манжетами.

Система Orphus