Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

COVID-19: на Полтавщині створили першу герметичну капсулу для евакуації хворих

На Полтавщині створили транспортний ізолятор (герметичну капсулу) для інфекційних хворих.

Про це повідомив у соцмережі керівник відділу медицини катастроф Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Володимир Мохначов.

“Минуло 7 днів від ідеї про створення транспортного ізолятору до його появи. Фахівці з Полтавщини під керівництвом Юрія Андрієвського зробили це”, – йдеться у повідомленні Володимира Мохначова.

“Ми не могли стояти осторонь під час боротьби з COVID-19. Тому створили першу герметичну капсулу для евакуації хворих з підозрою на інфікування вірусом COVID-19 до стаціонарного закладу. Капсула дозволяє захистити наших лікарів і реанімобіль від інфікування. Як завжди наші волонтери та меценати підтримають нас, і ми зможемо кожен реанімобіль оснастити такий капсулою. Бажаю всім міцного здоров’я, і ​​хочу щоб не довелося нікому кататися в цих капсулах”, – йдеться у дописі директора підприємства з виробництва силосів і резервуарів Юрія Андрієвського.

З відео у соцмережі Андрієвського можемо побачити, що зараз у Полтаві випробовують новостворений транспортний ізолятор для інфекційних хворих.

Система Orphus