Ви тут:
Р Суспільство 

Міфи про лазерну епіляцію

Індустрія косметології налічує величезну кількість різноманітних технік та способів, спрямованих на підтримку жіночої краси. Деякі дають тимчасовий результат, інші тримаються довше, а треті гарантують постійний ефект. Але в останньому випадку багато що залежить від майстра і сучасності апарату. В основному це відноситься до тих процедур, які необхідно періодично повторювати, таких як лазерне видалення волосся. Фахівці мережі центрів лазерної епіляції EpiLaser.com.ua розкажуть про особливості даної маніпуляції.

Серед всіляких способів позбавлення від зайвої рослинності ця процедура вважається найбільш ефективною, адже після проведення курсу волоски зникнуть на довгий час.

Так само про лазерної епіляції ходить досить багато міфів. Часто можна почути:

• Вважається болючою. Але це дуже суб’єктивна думка. По-перше, больовий поріг у всіх різний, відповідно майстер підбирає потужність апаратури, враховуючи індивідуальну чутливість. Можливе застосування місцевих анестетиків. По-друге, це безпосередньо залежить від використовуваного обладнання та наявності систем охолодження, які і забезпечують безболісність і комфорт.

• Деякі впевнені, що проводити лазерну епіляцію в зоні бікіні небезпечно, так як лазер може нашкодити чутливим ділянкам і тілу в цілому. Але якщо її виконує лікар-косметолог на професійному апараті, то для організму шкоди не буде, в незалежності від області виконання.

• Підходить не всім (людям з темною шкірою, світловолосим). Частково це дійсно є правдою. Тому потрібно віддавати перевагу сучасному обладнанню. Для епіляції тонких, пушкових волосків може знадобитися трохи більше сеансів. Після епіляції волоски продовжують рости. Усунення волосся проходить не за один раз. Це пов’язано з тим, що лазер діє тільки на фолікули в активній фазі. Для повного видалення необхідно провести 6-12 сеансів з інтервалом в 3-5 тижнів.

Лазерна послуга дорога, але якщо виконана якісно і в надійному місці, то людині немає необхідності переживати про результати. Звичайно, є особливості, протипоказання, але з усіх питань можна проконсультуватися у досвідчених фахівців. Сучасні лазерні машини для епіляції не викликають побічні ефекти (опіки, подразнення, свербіж). Рекомендуємо звертатися до професіоналів, і отримаєте бажане досягнення.

Система Orphus