Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Жінка не відразу повідомила, що контактувала з особами, які приїхали з-за кордону: подробиці першого випадку COVID-19 на Полтавщині

Жінка не відразу повідомила, що контактувала з особами, які приїхали з-за кордону: подробиці першого випадку COVID-19 на Полтавщині

У  пресслужбі виконавчого комітету Кременчуцької міської ради зазначили, що жінка, у якої лабораторно підтвердили COVID-19, не відразу повідомила, що вона контактувала з особами, які приїхали з-за кордону.

“На жаль, ми маємо уже один, підтверджений лабораторно, випадок захворюваності на коронавірус. Чекаємо на результати інших, направлених в лабораторію. Наразі встановлюється коло контактів пацієнтів, які захворіли, проводяться всі необхідні профілактичні та лікувальні заходи. Лікарі, які контактували із хворими на коронавірус, зараз на самоізоляції. Прикрим фактом є те, що жінка, у якої наразі підтвердилося дане захворювання, спочатку не повідомила про те, що вона контактувала з особами, які прибули з-за кордону. Тому це ускладнило ситуацію, адже її не відразу ізолювали від інших хворих, також вона мала контакти з багатьма медичними працівниками, які працювали в пульмонологічному відділенні”, – повідомляє пресслужба виконкому.

Нагадаємо, жінка контактувала з донькою, яка нещодавно повернулась з Польщі. Невдовзі проведуть експрес-тестування й доньці.

Також до лікарів за останню добу звернулося 24 дорослих і 23 дитини з діагнозом ГРВІ, грипу за звітний період не зареєстровано. З пневмонією на сьогодні у лікарнях знаходиться 62 людини, тяжких випадків немає.

Система Orphus