Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Полтаві немає хворих на коронавірус, – міська рада

У Полтаві немає хворих на коронавірус, – міська рада

Про це повідомили 16 березня на засіданні оперативного штабу по запобіганню та поширенню ГРВІ спричинених коронавірусом у Полтавській міській раді.

На даний час у Полтаві немає хворих з підозрою на COVID-19. Той випадок, який був в інтернеті, що людина, яка повернулась з-за кордону і мала симптоми, схожі на коронавірус, була обстежена вірусологічною лабораторією обласного лабораторного центру. У неї виявили вірус грипу типу B. Людина зараз знаходиться на лікуванні в стаціонарі обласної лікарні”, – повідомив завідувач Полтавського міськрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Олександр Горбань.

Щодо захворюваності на ГРІ, то на 11 тижні у Полтаві значно знижується рівень захворюваності. За словами Олександра Горбаня, якщо попередній тиждень епідпоріг перевищував 40%, то нині він знизився до 12%. Всього захворіло 1647 людей, з них більше 57% це діти. Госпіталізовано в стаціонар 89 людей, це в основному діти від 0 до 14 років.

Читайте також: Необхідно закривати заклади громадського харчування та ТРЦ, – Ілля Ємець

Стосовно закриття торгово-розважальних центрів через поширення коронавірусу в Україні, Олександр Горбань вважає, що завдяки такому рішенню вдастся знизити захворюваність черед населення.

“Ці заходи необхідно продовжувати, тому що це єдина міра, яка дає позитивні результати по зниженню захворюваності. У нас не будуть одночасно поступати до лікарень велика кількість людей і паралізувати медзаклади”, – зазначив Олександр Горбань.

Нагадаємо, В Україні 5 лабораторно підтверджених випадків на коронавірус

Система Orphus