Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

В Україні 5 лабораторно підтверджених випадків на коронавірус

В Україні 5 лабораторно підтверджених випадків на коронавірус

Станом на 16 березня (9:30) в Україні лабораторно підтверджено 5 випадків COVID-19.

Про це повідомила пресслужба Центру громадського здоров’я МОЗ у соцмережі.

З початку року Центром громадського здоров’я України отримано 94 підозри про нову коронавірусну інфекцію.

Читайте також: Як зменшити ризик захворювання на коронавірус

За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру отримано 5 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (4) та Житомирська (1) області.

Два нових випадки у Чернівецькій області у двох жінок було лабораторно підтверджено COVID-19. Вони перебувають в ізоляції. Їм надається симптоматичне лікування. Одна з інфікованих жінок повернулася впродовж інкубаційного періоду з Італії. Наразі всі особи, з якими вона близько контактувала, ізольовані в умовах стаціонару. Друга жінка останнім часом не покидала меж країни, контактнувала із лабораторно підтвердженим хворим на коронавірус. Раніше була госпіталізована із симптомами гострого вірусного захворювання, контактувала із хворим на коронавірусну інфекцію. Пацієнтку обстежували та надавали медичну допомогу в умовах ізоляції. Вранці 16 березня в неї лабораторно підтвердився COVID-19.

Загалом вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я України дослідила більше 500 зразків.

Нагадаємо, що Уряд тимчасово заборонив в’їзд в Україну іноземців та закрив міжнародне регулярне пасажирське сполучення.

“Звичайне миття рук попереджає зараження не лише новою коронавірусною інфекцією, а й низкою інших небезпечних захворювань. Мити руки варто 20 — 40 секунд теплою водою з милом або обробити антисептиком, вміст спирту в якому не менше 60%. Медична маска не захищає від зараження вірусами. Носити її повинні лише люди із симптомами респіраторних захворювань, медпрацівники та особи, що доглядають за хворими”, – наголошують лікарі.

поширити новину: