Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Підвищення ефективності видобутку вуглеводнів: у Полтаві розпочався міжнародний форум

Підвищення ефективності видобутку вуглеводнів: у Полтаві проходить Міжнародний форум

Протягом дня фахівці у галузі нафтобудування обговорюватимуть нові проекти та плани розвитку галузі.

Форум проходить у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

За словами організаторів, зібрання має стати майданчиком для започаткування та розвитку нових проєктів, обміну досвідом та визначення стратегічних напрямів розвитку галузі.

У рамках зібрання відбулася презентація безпілотних літальних апаратів, які використовуються у галузі.

“Сьогоднішній форум зібрав небайдужих людей, професіоналів своєї справи. Також у залі ми бачимо багато молоді, яка продовжить справу досвідчених людей, а багаторічні традиції галузі не будуть втрачені. Хочеться, щоб Полтавщина була лідируючою областю на шляху розвитку технологій не тільки нафтогазового сектору”, – зазначив у своєму виступі директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА Олексій Іщенко.

Також в університеті відкрили найсучасніший в Україні навчальний центр з буровими тренажерами-симуляторами за стандартами IWCF.

«Розташування тренінг-центру було обрано не випадково, адже Полтавський регіон є головним осередком нафтогазової галузі України. Відкриття тренінг-центру має на меті підвищення рівня знань та практичних навичок фахівців. Це також дозволить об’єднати зусилля освіти та бізнесу із підготовки фахівців саме із практичними навичками. Для університету – це змога готувати висококваліфіковані кадри для галузі, які готові до роботи одразу після успішного проходження курсів та отримання Сертифікату IWCF (Міжнародного Форуму з Контролю Свердловини). Також це дає можливість молоді спробувати свої сили в умовах, максимально наближених до реальності, та визначитися з подальшим майбутнім у професії, не виходячи за межі рідного університету. Для компаній нафтогазової галузі це дозволить попередити та знизити фінансові ризики за рахунок того, що кваліфіковані фахівці будуть приймати правильні рішення», – коментують у компанії Wellsite Digital.

Слід зазначити, що торік участь у форумі взяли понад 180 представників від 50 компаній з України, Білорусі, Казахстану та Німеччини.

 

 

Система Orphus