Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Для обласної дитячої лікарні придбали монітор артеріального тиску та дефібрилятор

Для обласної дитячої лікарні придбали монітор артеріального тиску та дефібрилятор

У квітні 2019 року в Україні пройшла XIV Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». На Полтавщині акція була присвячена дитячій кардіології і за її підсумками в регіоні вдалось зібрати 320 919 грн.

На ці кошти благодійники купили медичне обладнання для кардіологічного відділення Полтавської обласної дитячої лікарні: монітор артеріального тиску та електрокардіосигналів добовий (його вартість 98 800 грн) та дефібрилятор-монітор (його варість 223 830 грн).

Заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко повідомила, що і цьогоріч обласна влада долучиться до благодійної ініціативи.

«Я знаю про досить плідну співпрацю в Полтавській області з вашою організацією. Цей рік не стане винятком. Ми обіцяємо не меншу підтримку, ніж була до цього. Цьогоріч ми долучаємось разом з Департаментом культури, сімї молоді та спорту, охорони здоровя до цієї акції й обіцяємо всебічну підтримку такої ініціативи», – говорить Катерина Рижеченко.

Заступник головного лікаря з медичної частини обласної дитячої лікарня Ніна Козяр запевняє, що таке обладнання є надзвичайно важливим і необхідним для діагностики проблем в дитячій кардіології.

«Ми отримали два апарати для потреб дітей з кардіологічними потребами. Один з них це монітор цілодобовий для реєстрації електрокардіограм та артеріального тиску. Існують проблеми серцевої системи. Актуальність діагностики досить велика. Завдяки цьому апарату можна реєструвати ритми роботи серця та тиску цілодобово. Дитина перебуває у звичному режимі. І тому відхилення вночі чи в інший час при навантаженнях дає лікарю можливість точно встановити діагноз і вплинути на проблеми, якщо вони є. Дефібрилятор — серйозне обладнання, яке використовується для невідкладної допомоги за умови зупинки серця», – розповідає лікар.

Система Orphus