Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Державна програма 5-7-9%”: на Полтавщині підприємці отримали вже кредитів на понад 9 млн грн

“Державна програма 5-7-9%”: на Полтавщині підприємці отримали вже кредитів на понад 9 млн грн

10 березня у Полтавській ОДА розпочалась регіональна зустріч з представниками підприємницьких кіл щодо процедур та впровадження Державної програми “Доступні кредити 5-7-9%”.

Мета програми — створити сприятливі умови для підприємців в Україні для започаткування або розвитку власного бізнесу та розбудови потужної екосистеми підтримки розвитку підприємництва.

“Програма “Доступні кредити 5-7-9%” працює в Україні з 1 лютого. Вона розрахована на те, щоб підтримати та ще більше стимулювати підприємництво. Це дешеві кредити, які у партнерстві з банками дозволяють розвивати підприємництво і робити ще більше інвестицій. У рамках Інвестиційного офісу ми будемо координувати дії, підприємці звертаються до нас із запитами щодо стимулювання їх діяльності, можливості отримувати кредити за зниженими відсотковими ставками. Володимир Зеленський, під час візиту на Полтавщину, повідомив, що цю Програму будуть доопрацьовувати”, – розповідає голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

За словами очільника Полтавщини, з 1 лютого в регіоні підприємці вже отримали кредити на понад, ніж 9 млн грн.

Керівник Офісу розвитку малого та середнього підприємництва при Мінекономіки Андрій Слабінський пояснює роботу Програми.

5-79% залежать від того, який у підприємця річний дохід. Якщо від 25 до 50 млн грн на рік, ви потрапляє на відсоткову ставку 9%, якщо до 25 млн грн на рік — 7%. І за кожного найманого працівника ви зможете зменшувати свою відсоткову ставку на 0,5% до 5% максимум”, – говорить Андрій Слабінський.

Полтавський підприємець Андрій Печериця має кавову компанію. Спеціалізується на кавовому обладнанні, сервісу та має стаціонарну кав’ярню. Працює у Полтаві та області.

5-7-9% – дуже гарні умови. Коли ми беремо банківський кредит, то через місяць вже потрібно віддавати ці кошти. Коли залучаємо кошти, нам потрібно хоча б до півроку освоїти їх, щоб вони почали «працювати». Якщо ми беремо 5-7% річних, то це невелике навантаження на бюджет і є можливість використовувати ці кошти по призначенню”, – зазначив підприємець.

Перейти до вмісту