Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Євген Греков представив голову Хорольської РДА

Євген Греков представив голову Хорольської РДА

10 лютого заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков офіційно представив нового голову Хорольської районної державної адміністрації.

Розпорядженням Президента України від 30 січня 2020 року головою Хорольської РДА призначено Романа Гловацького.

З нагоди вступу на відповідальну посаду нового голови в актовій залі адмінбудинку відбулася розширена нарада активу Хорольського району. У зборах активу району взяла участь народний депутат від 148-го ТВО Анастасія Ляшенко, повідомляє Хорольська РДА.

Привітати Романа Гловацького прийшли також голова районної ради Віра Мартюк, керівники промислових підприємств, аграрії району, депутати обласної ради Фахраддін Аладдінович Мухтаров та Михайло Міщенко, представники депутатського корпусу районної ради, міський та сільські голови, керівники ОТГ, приватні підприємці, керівники навчальних закладів, державні службовці, представники громадськості.

Вручаючи Роману Гловацькому оригінал розпорядження Президента України, Євген Греков привітав його з призначенням та побажав плідної роботи на користь громади Хорольщини, водночас звернув увагу на ряд питань, які керівник району має визначити як першочергові.

Заступник голови ОДА говорив про те, що потрібно покінчити з бездіяльністю на певних напрямках роботи в районі та в найкоротші строки провести аудит роботи державних структур, що функціонують в районі. Також говорилось про подальші кроки на шляху впровадження реформ, ініційованих Президентом України та Урядом держави.

Народний депутат Анастасія Ляшенко побажала новому очільнику РДА реалізуватись на новій посаді, успішно впроваджувати державні реформи та відстоювати єдино правильну позицію в питанні створення однієї об’єднаної Хорольської територіальної громади задля збереження всього наявного соціального та економічного потенціалу Хорольщини.

Роман Гловацький виступив перед присутніми, подякував всім, хто сприяв його професійному росту, допомагав своїми діловими порадами і хто був його наставником. Він окреслив подальші пріоритети в роботі та запевнив, що, працюючи на посаді голови РДА, буде докладати максимум зусиль, щоб люди з впевненістю дивились в майбутнє, а громада Хорольщини була успішною і розвивалася.

Далі присутні у залі змогли задати заступнику голови ОДА Євгену Грекову запитання та отримати на них відповіді. Зверталися до нього за сприянням у вирішенні питань проведення реконструкції приміщення районного центру дитячої та юнацької творчості, за наданням допомоги центральній районній лікарні в встановленні ангіографа, за сприянням у вирішенні питання ремонту дороги Хорол – Кременчук, тощо. Голова асоціації фермерів Хорольщини Микола Москалець порушив питання вирішення на державному рівні питання запровадження ринку землі, а депутат обласної ради Михайло Міщенко говорив про створення на Хорольщині єдиної Хорольської ОТГ.

Нагадаємо, на Полтавщині вже офіційно представили нових голів Кобеляцької РДА, Новосанжарської РДА,   Шишацької та Диканської РДА, Машівської РДА.

Система Orphus