Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Офіційно представили голову Кобеляцької РДА

Офіційно представили нового голову Кобеляцької РДА

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов офіційно представив новопризначеного голову  Кобеляцької районної державної адміністрації.

Очільником Кобеляцької РДА офіційно став Дмитро Сироватка.

«Маю значний досвід роботи в органах місцевого самоврядування. І впевнений, що ми знайдемо спільну мову з нашими сільськими та селищними радами, об’єднаною територіальною громадою», – зазначив голова Кобеляцької райдержадміністрації Дмитро Сироватка.

Читайте також: Зеленський призначив п’ятьох нових очільників РДА на Полтавщині

Після представлення Олег Синєгубов відповів на запитання депутатів райради, сільських голів, міцевих жителів стосовно бюджетів, децентралізації, освіти, доріг, земельної реформи та ін. 

Довідково: Дмитро Сироватка народився 20 січня 1981 року в місті Кобеляки, закінчив Полтавський державний педагогічний університет імені В.Г. Короленка (педагогіка і методика середньої освіти, історія), Інститут післядипломної освіти та дорадництва Полтавської державної аграрної академії (економіка підприємства, спеціаліст з економіки підприємства).

Загальний стаж роботи – 19 років.

Трудову діяльність починав учнем слюсаря Кобеляцької дільниці каналізаційного господарства ОП «Полтававодоканал».

Із 2004 року – спеціаліст І категорії відділу економіки та розвитку підприємницької діяльності виконавчого комітету Октябрської районної у м.Полтаві ради, потім був провідним та головним спеціалістом у тому ж відділі.

Із 2007 року завідував відділом благоустрою виконкому Октябрської районної у м.Полтаві ради. Сім років (2010-2017) був заступником голови виконкому Ленінської районної у м.Полтаві ради з питань будівництва та комунального господарства, до 2019 – заступником голови Подільської районної у м.Полтаві ради з питань діяльності виконавчого органу.

Система Orphus Поделиться на fb