Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві запустили англомовний дебатний клуб

У Полтаві запустили англомовний дебатний клуб

12 лютого в Обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.П. Котляревського студенти Української академії лідерства (УАЛ) влаштували дебати британського формату англійською мовою разом з Window on America Poltava.

Спільно із студентами Полтавського університету економіки і торгівлі та жителями міста УАЛівці вчилися проводити справжні дебати і закріплювали отримані навички практикою.

“Відбувається справжня магія, коли іноземний студент з Гани і українка разом в команді починають обдумувати всі можливі варіанти контраргументів до теми і доходять до компромісу” — коментує одна з учасниць дебатів Дар’я Товстенко, студентка полтавського осередку УАЛ із Сум.

Іноземні студенти поділилися тим, що відвідуватимуть дебатний клуб регулярно, бо це можливість покращувати рівень своєї англійської, практикувати вміння знаходити вихід із суперечливих ситуацій оперативно і розвивати критичне мислення. Тепер за допомогою англійської вони знайшли однодумців та нових знайомих.

 

Згідно з результатами онлайн-дослідження TNS, 89% опитаних респондентів в Україні вивчали англійську мову, однак лише 18% володіють нею на рівні вище середнього.


Саме тому студенти Української академії лідерства вирішили креативно підійти до вирішення цієї проблеми і допомогають полтавцям вивчати англійську інтерактивно. Про наступні зустрічі дебатного клубу вони будуть повідомляти через офіційні сторінки у Фейсбук УАЛ Полтава та Window on America Poltava.

Полтавський осередок ГО “Українська академія лідерства” – це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 20 років. Навчання триває шість днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості. В основі навчання – три елементи розвитку: фізичний, емоційний та інтелектуальний.

На Полтавщині УАЛ працює вже 4 роки, зараз у місцевому осередку проходять формаційну програму 38 молодих людей із 19 регіонів України.

Система Orphus